Choď na obsah Choď na menu
 


UFO

UFO veľmi zaujímavá téma.Znamená to  neidentifikovateľné lietajúje predmety.Stáva sa aj to,že unesú ľudí na svoju loď či tanier a skúmajú ich.Ľudia sa vtedy nemôžu hýbať.Po návrate im zostanú v nose implantáty bohvie z čoho ,alebo majú nejakú vyrážku,nočné mory atď.Niekde som čítal,že americká vláda sa s nimi dohodla,že si môžu ľudí "požičiavať" a testovať ich.A mi môžme skúmať ich  technológiu.Mňa nadchli 2 prípady:

 

http://youtube.com/watch?v=zCUxSZjrq2w

Prvé je to,že pri meste Roswell havaroval lietajúci tanier.Našli sa 3 telá malých bytostí .Na videu je jeho pitva.Dosť zaujímavé.

 

http://youtube.com/watch?v=kdWrCTMuQ1M

Druhé video je o tom,že 3 chlapci si hrajú futbal až dovtedy,kým jedného z nich niečo nechytí.Myslím ,že to môže byť pravda,pretože ten chlapec nevišiel z domu týždeň a s nikým sa nebavil.Čudné.

A toto hovorí za všetko.

http://ceknito.cz/video/2542

 

A teraz si pre seba odpovedz.Naozaj si myslíš,že vo vesmíre sme samy??? No hahaha.

 

 Toto som našiel na jednej stránke je to hlásenie o UFO:Bývam v Smoleniciach a 2 krát som pozoroval niečo nad Bolerázom, asi o 20tej hodine, obloha bola čistá, hľadal som aspoň jeden oblak, zrazu som ho našiel, ale ten oblak bol čudný, zrazu sa ako keby začal ku mne približovať, ako keby sa zväčšoval, potom sa zas vrátil a pohyboval sa do strán, zrazu sa ten oblak rozdvojil, zas sa to na oblohe kimácalo a zasa sa to rozdvojilo ako keby sa delili bunky, potom to ako keby z oblohy vyprchalo a stratilo sa to, pozoroval som to minulé leto.

Alebo:

Dávnejšie, konkrétne v roku 2000 som pozoroval nad Hlohovcom letiaci objekt pod úrovňou oblačnosti ktorá bola na hladine zhruba 800 až 1000 metrov.  Tento objekt si neviem nijako vysvetliť.   Od malička som fanda do letectva a aj som sa u letcov vyučil.  Je to takpovediac môj život a teda myslím si že viem čo je asi reálne a čo nie.  Moje spomínané pozorovanie, bol to disk, alebo elipsa pretiahnutá do jednej strany ako vajce, tmavej farby (teda aspoň pod bledou oblačnosťou  tmavá silueta) letiaci trochu východne od HC smerom na juho-juhozápad neuveriteľnou rýchlosťou vzhľadom na svoju veľkosť. Tiež je pre mňa šokujúce že nevydával žiaden zvuk, žiadny aerodynamicky piskot,  letel úplne potichu a veľmi rýchlo...  Po chvíli mi zmizol z dohľadu za stromami na ulici po ktorej som šiel. 
Druhy (respektíve prvý) objekt som pozoroval niekedy v rokoch 97-98  nepamätám si presne.  Bývam v Piešťanoch na Sídlisku Adam Trajan. Bolo to niekedy v lete, sedel som na balkóne ktorý mame situovaný smerom na západ.    V diaľke, približne niekde nad obcami Kocurice, Trebatice, Borovce som videl letieť niečo ako disk alebo guľu svetlosivej farby smerom na juh.  Letelo to asi 20 sekúnd od môjho spozorovania pokým to zničoho-nič zmizlo.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

dedina

(jano, 9. 8. 2015 9:02)

vcera priblizne o pol noci som medzi nasim domom a susedovim
vydel velky lietajuci cierny obiekt a nanom svetla ja som bol hore pozeral som telku a zrazu svetla myslel som si ze su to auta pozrem von a bolo to tam

STARCHILD je aj Gietemová nie UFO.

( DjPark, 24. 3. 2014 8:58)

Embrio človeka ma čierne oči 18 tizdni vidy no tele je tma ale prečo starchildo­­m tie oči také ostali ale ma embrio 7 tizdni celé čierne. To by sa fakt jednalo o prirozeneh­­o starchilsk­­eho hybrida to som si všimol 1 dokumente­­ o ľudskom tele tak že to by fakt zanmenal­ jedno STARCILDOM­ sa vivynulí­ oči na sisteme enbria tak aby duhovka bola skrita.
Black Eyed Children...

Re: STARCHILD je aj Gietemová nie UFO.

( Dj, 24. 3. 2014 11:30)

A to som poslal aj haraksanda­2 niku teraz nech pochybuje.­

Re: Re: STARCHILD je aj Gietemová nie UFO.

(haraksanda­2, 19. 4. 2014 14:00)

ťahaj do piče ty úchyl

Re: Re: Re: STARCHILD je aj Gietemová nie UFO.

(TBA, 11. 5. 2014 12:02)

Tade on vinšiel čitaj si to a nepičuj.

wtf omfg!

(YAULO36, 4. 1. 2011 20:56)

no toto posledne video to je el chupacabra ... no nic POZRITE SI MOJU NOVU STRANKU WWW.HROZA.WEBGARDEN.CZ PROSIIIM

Re: wtf omfg!

(Simona, 9. 8. 2012 21:10)

Chupacabra neexistuje..no možno ale ja tomu neverím ešte aj tak to neni zistené

Re: Re: wtf omfg!

(vin dízel, 2. 2. 2014 20:00)

skús si ju mesiac neholiť a uvidíš, že chupacabra existuje

ufo

(mia, 10. 8. 2013 12:39)

ještě nikdy jsem neviděla ufo jenže někteří hej mam to mu věřit že ufo existuje????

Re: ufo

(jirka gay, 10. 1. 2014 11:52)

já jsem také dlouho neznal žádné homosexuály.....a přesto jsem nikdy nepochyboval, že jednou ňákýho potkám

LOL

(TGOO, 5. 3. 2012 14:59)

lol ja verim alleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee no nič hej davam pre vistrašenych vtip

hladaj geya

jajajajajajajaajajustibieberjajajajajajajaja

Re: LOL

(jeblina, 9. 1. 2014 16:54)

ty tela jebnute, zase ti zabudli dat injekciu?

ufo brat :P

(anonym.:) , 8. 6. 2011 12:26)

môj brat má hlavu ako ufón prečo také veľké záhadné oči a maly nos myslim že aj mozog..:) je to mymozemšťan.? :) tečú mu sliny z úst a pri jelde je jedným prśtom preo..! jednu ruku má dlhši.! WHAT? :

Re: ufo brat :P

(údenáči, 7. 9. 2013 13:28)

to preto, že ho mala tvoja sestra s tvojim otcom

1997-98

(gabriel, 18. 7. 2013 23:55)

Nieco na tom bude bolo to davno ale viem co som zbadal tiez mam balkon na zapad a tie objekty boly dva ako sa pise byvam na Trajane najviac ma zaujalo ked znicoho nic sa k stojacemu objektu dostal ten druhy a naslesne kazdy odleti na inu stranu.

WTF

(sofia, 15. 5. 2013 14:43)

UFO hahaha fakt sranda ako keby mi niekto povedal že ho videl:P :O

No...neviem neviem

(Simona, 9. 8. 2012 21:22)

Ja neviem no však berme to tak...len my a zvierata sme na tejto planéte neberem do úvahy duchov no ale veď....ále blbóóósť lebo určite niesme my ľudia a zvierata v tomto vesmíre určite....a nie len to ale ja som to videla na vlastne oči. Boli tam svetielka všeliaké a furt bili že 2 medzera 2 medzera 2 a ich bolo 6 tak že môže byť že to existuje a aj koľko krát to bolo v správach!!!

HHHHHHáááááááááááááááááááá

(HHHHHHHHHAAAAAAAA, 7. 6. 2012 18:20)

niekto ten tanier vyhodil s okna asi...................:P hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ufo

(sabur, 3. 2. 2012 18:04)

tim ktorí sa zaujimaju o ufo odporucam knihu-UFO na Slovensku

Videl som UFO!!!!

(Erik, 8. 4. 2011 13:23)

podla mna to existuje lebo som to videl na vlastne oci blikalo to na 20 farieb. nomohol som zaspat lebo som v noci videl jak to kruzilo nad moju hlavu!!! ale na nebi :P raz to bolo na severe potom na vychode potom juhu a nakonec na zapade a potom po 10 min. to zmizlo......