Choď na obsah Choď na menu
 


                                                                                        Area 51

 

Severne od Las Vegas, neďaleko od hory Freedom Ridge v Nevadskéj púšti na ploche niečo cez 15 000 km2 sa nachádza jedna z najväčších, najtajnejších a najlepšie chránených území americkej armády. Je obklopená skoro zo všetkých strán horami a siaha až ďaleko do celkom neobývanej púšte. Nieje prístupná žiadnej verejnosti, len armáde a to len tým vyvoleným. Leží na dne obrovského vyschnutého jazera "Groom", naprieč ktorým prechádza najdlhšia pristávacia plocha na svete. Medzi pilotmi sa tento svet tiež nazýva ako "Dreamland" - Zem snov. Ibaže táto základňa je tajná - neexistujú teda pre ňu financie zo štátneho rozpočtu amerického štátu. Je preto financovaná z tzv. "Čierneho rozpočtu" od americkej armády a pohybuje sa okolo 35 miliárd USD. Jedná sa tak o vlastní svet, v ktorom platia iné zákony a ktoré podliehajú prísnemu utajeniu a bezpečnosti. Ide o územie, kde prebiehali prvé podzemné skúšky atómových zbraní, kde sa konali tajné cvičenie amerického vojska, ktoré mali simulovať vypuknutie tretej svetovej vojny. Najskôr sa tu začal prevádzať výskum a cvičné lety s najnovšími typmi bojových lietadiel amerického letectva. Bol tu skonštruovaný a vyskúšaný známy neviditeľný stoj "Stealth". Niektoré cvičné lety týchto lietadiel boli dokonca neďaleko odtiaľto zachytené radarom pri rýchlosti vyššej ako 1 600! km/h. Medzi ďalšími lietadlami patrí "Aurora", ktorá je schopná dosiahnuť rýchlosti 6M.
M - mach t.j. 1 M je rýchlosť zvuku.


Pre zaujímavosť - každý let tohoto stroja stojí takmer milión USD a samotná cena jedného takého stroja sa pohybuje asi okolo 1 miliardy USD ( v našej mene asi 40 miliárd Sk ). Do 6 hodín tento stroj dokáže obletieť Zem a to vrátane pristátia a vzletu. Dodnes oficiálne existenciu "Aurory" americká armáda popiera. Väčšina lietadiel neštartuje zo žiadnych vojenských základní, ale len zo základní "Area 51" o ktorej dokonca je nemalá zmienka v americkom filme "Deň nezávislosti". V súčasnej dobe sa tam vyvíja lietadlo "TR 3A", ktoré má dosiahnuť rýchlosti 8M a lietať môže tak v zemskej atmosfére, ako i nad ňou. Neskôr v "Area 51" dochádzalo (a asi pokračuje dodnes ) k výskumom havarovaných neidentifikovaných lietajúcich objektov (UFO).

na pohon je využitá gravitácia, ako vlna po ktorej sa UFO pohybujú. Vďaka pohonu na princípu vytvárania vlastnej gravitácie môže sa teleso pohybovať veľmi vysokou rýchlosťou a bez závislosti na pôsobení cudzej gravitácii. Niektoré pokusy sú tu natoľko tajné, že pokiaľ niektoré UFO sa chystajú k letu, ozve sa na základne sirény a personál, ktorý sa nachádza vonku mimo podzemných priestorov až na niekoľko vyvolených musí každý ľahnúť tvárou k zemi aby nevidel žiadne detaily. Ale najzaujímavejšie je zo všetkého tvrdenie, že v podzemných priestoroch za zvláštnych podmienok boli ( a treba ešte sú ) udržiavaný pri živote dve bytosti z týchto vesmírnych lodí. Medzi najnovšie správy z tohoto Sveta patrí bezpochyby to, že tu bola natočená cudzia mimozemská bytosť. Tieto zábery boli úspešne prepašované von cez základňu a dostali sa nedávno na verejnosť.

Teraz by som chcel prezradil pár výrokov tých, ktorí priamo v tejto základne pracovali, alebo sú veľmi blízko informovaní o tom čo sa tam vlastne dielo a deje. Jeden muž, ktorý tam strávil 10 let len povedal "Máme tu také veci, o ktorých sa ani nezdá Georgeovi Lucasovi v Hviezdnych Vojnách". Iný povedal "Máme tu také veci, ktoré akoby ani nepochádzali z tohoto sveta". A ďalší na otázku či existuje UFO? odpovedali "UFO existujú - rovnako ako mimozemské, tak i vyrobené ľuďmi". Táto základňa bola verejne priznáva až po 40 rokoch. V tomto prehlásení sa doslova píše " Area 51 je územie využívané k testom technológii a systémov, ku cvičeniu a úlohám, ktoré sú dôležité pre efektívnosť obranných síl a bezpečnosť štátu. Niektoré operácie, ktoré sa prevádzali skôr alebo sa prevádzajú teraz, sú naďalej tajné a nejde teda o nich hovoriť". Na záver chcem dodať, asi i naďalej tento " Svet " zostane verejnosti zahalený svojím tajomností a bezpečností. Možná sa, ale niekedy dočkáme pravdu o tom čo sa tam naozaj deje.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...

(Anonymous, 10. 12. 2011 12:59)

Oblasť 51 je skutočná a reálne chránená ako sa hovorí. Amerika tam má tajnú vojenskú základňu, ku ktorej nemá verejnosť prístup. V podzemí robia tajné testy na vojenské účely, vyrabajú kto vie aké zbrane, lietadla a pod. Bol by to adrenalin tam ist :D

Re: ...

(Blanka, 9. 1. 2014 16:50)

Adrenalin by bol si tam zasukat

Re: Re: ...

(Veve, 6. 9. 2014 20:33)

si nadržaná štetka... :) vieš o tom?

Re: Re: Re: ...

(Blanka, 10. 10. 2014 9:24)

Nemýľ si ma s tvojou materou

::DDDDDDD

(katka, 9. 11. 2008 16:34)

tak ja odkazujem tomu cloveku, co to pisal, ze je to suuuuppeeerr:DD fakt 100 bodov:DD

Re: ::DDDDDDD

(666, 2. 2. 2014 20:03)

je to kokot a homosexuál
a ty si dobrá piča ::DDDDDDD

Re: Re: ::DDDDDDD

(Veve, 6. 9. 2014 20:32)

ty si primrdaný idiot s kuracím mozgom, ktorý sa snaží byť zaujímavý nejakými komentármi... takýmto úbohým spôsobom si zvyšuješ ego?! môo zlatý mám pre teba novinku: tieto tvoje rozumy nikomu žily netrhajú a takto len ukazuješ, aký si vlastne debilný!

Re: Re: Re: ::DDDDDDD

(666, 10. 10. 2014 9:13)

ale ťahaj do piče, ty teľa
mater ťa mala radšej prehltnúť

Sarik

(Starzz, 17. 11. 2012 14:39)

Dobrý den, hladam dievča menom Šárik je to veľmi doležité, nebudem tu písať kto som ale važne ju potrebujem, pohybuje sa v oblasti mágie a duchovneho rozvoja, vlastnila podobnú stranku a už dlhšie som s nou nebol voebc v kontakte....ak ju niekto pozná alebo aspon niečo vie prosím kontaktujte ma na email Starzz@centrum.sk
Dakujem... :)
ps: ona bude vediet co nasleduje a kto vlastne sme...prosím ozvy sa ak si to precítaš...

Re: Sarik

(úchyl, 13. 10. 2013 12:37)

"ona bude vediet co nasleduje a kto vlastne sme..."

to vieme aj my
ste TRANSKY a nasleduje ANÁL bez ochrany

Re: Sarik

(Daniel Kolibár, 2. 3. 2013 9:04)

Ja by som vám pomohol Sarik nájsť

Re: Re: Sarik

(prasa, 7. 9. 2013 13:32)

a potom si to s ňou rozdáte do trojky, čo?

Re: Re: Re: Sarik

(žena s k0k0t0m, 28. 9. 2013 18:34)

Šárik je Transvestita

Re: Re: Re: Re: Sarik

(SICKFUCK, 13. 10. 2013 12:29)

a navyše nakazený

Videá Alien operation

(Gladorian, 24. 10. 2012 21:08)

http://www.youtube.com/watch?v=0UP1OU9uQ2k&feature=related

lol

(orak, 6. 5. 2011 9:00)

:D :D holliwoodske tahy

Prečo?

(Ivanna, 12. 3. 2011 21:03)

Prečo keď to skopírujem a chcem to dať do wordu mi neukazuju pimená a potom mi nefunguju? Inak je to super... :-)

100bod.

(hlucnianonim, 21. 1. 2010 10:53)

o zakladni 51 som uš počul ale modla mna by bolo načase aby sa o tom aj iny dozvedeli