Choď na obsah Choď na menu
 


Duchovia

Duchovia,slovo,ktoré nejednému človeku naháňa strach.Môžu to byť zosnulý z našej rodiny,alebo známe osobnosti ,ktoré už tiež zomreli poprípade tí,ktorých sme ani nepoznali.Môžeme ich nájsť napr. na veľmi starých fotkách,alebo na videu.Na videu to nezistíme hneď,ale pozorným skúmaním.Vyskytujú sa najmä okolo polnoci.Často sa zobudíme na buchot alebo zvuky,v horších prípadoch ich vidíme pri posteli.Sú to najmä biele postavy ,vznášajúce sa nad zemou asi 20cm,ale môžu mať aj iný tvar napr. vidíme len hlavu alebo ruku.Niektorým sa stalo aj to,že ich počas spánku začalo niečo škrtiť.Títo ľudia  majú doživotné následky.Niekedy si to môžme len  podvedome namýšľať.Mne sa stalo tiež pár čudných situácii.Napr. som sa išiel v noci napiť a som zhasol svetlo a išiel som už do izby,ale zrazu sa svetlo opäť zažalo ,tak som ho zhasol a išiel spinkať.Alebo  som ležal v obývačke a na stene som uvidel čudný tieň.Ale veľa ľudí si to len vymýšľa.Ja nie!Dosť natočených videí je čistý FAKE už na prvý pohľad.Niektoré podvody odhalia až znalci.V sekcii Videá o duchoch dávam dosť pravdivé videá.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Black Eyed Children _ vianoce.

(Gietemo, 1. 12. 2014 18:31)

Black Eyed Children.

Vianoce nech mi máte vyborné moje čiernooké zlatička nebojte sa mi ja som svami ja neslujujem do lufto ako niektoré baby ja vás chapem preto vám prajem stasné a veselé vianoce už v prestihu aby som na vás nezabudol.
Slniečka nezvičajné neboj te sa nojom vinše sú le pre vás slova vianočneho priania od srdiečka to dávam vám moje zlatička.

Re: Black Eyed Children _ vianoce.

(Gietemo, 2. 12. 2014 9:06)

Veselé vianoce.

....

(Mery, 1. 12. 2014 21:59)

Ty asi nwš aky ona mala tažky život škole pomaly ma len falošnych ludi je rodičia boli rozvedi ked mali 4 roky odišiel nie len jej otec ale aj jej dedko. Bavila sa z denisov no ta je podrazila nohy lebo jej nika už nebola užitku a ten chalan povedal že ju miluje ale neni to pravda. Karty ukazovaly že on išiel len po peniazoch, bola podsveti, S nam chystaval pasce no mi daka našmu kamarastvu sme ich prekonali našou laskou a ty mi ideš povedat že toto o nej vieš. Neopovaž sa na nu utočit lebo nechci vediet čoho som ja schopna dosiahnut svoj ciel aj za každu cenu.

...

(Mery, 1. 12. 2014 21:09)

A niku si budem branit aj za svoj život. Nepoznaš ju dobre tak ako ja. Ty ju poznaš len tych z komentarov a ideš ju odsudzovat. Každy si pojdeme svojov cestov a to ked sa G aj červenočko a aiša hneva maju pravo ale ja mam pravo sa rozhodovat. A nie oni sa mna a ked sa zas rozhodnem tak tu ideš hadzat vinu na moju kamaratku čo ani nič o tebe nepovedala a ešte jedna vec naše kamarastvo nezlomiš ani S sa to nepodarilo.

pravda

(Mery, 1. 12. 2014 21:02)

Niku z toho vynechaj tyka sa to nas dvoch, to bolo moje rozhodnuetie a S mi zamrazil srdce ak nwš a opytala som sa luny nech mi da zapravdu vediet kto hovori pravdu ukazala mi že nika je nevinna. No len nechci vediet ako si tam vyzeral ty. Toto rozhodnutie plati ale klamat si mi nemusel. A nika si ma tieš pravo riadit sama život to ty si neuvedomuješ ale ty si ten čo manupuluje z ludmi.

Nicol Wolfie _ Gietemová pojde po nej asi a to bude gradovať.

(Gietemo, 1. 12. 2014 18:09)

Nicol Wolfie...

Gietemová červeno očko Aiša majú total nervííí asi hakt pojde po tej ktorá to spiskala lebo sama G vie že Nikola manipulujé ľudí podla Gietemovej ale neviem ako sa to dalej vyvinie.
12.57 Ajojky.
28. novembra o 13.10
13.10 ;-)
13.08 :)
13.03 Pritebe človek ma vždy fajin naladu.
12.51 Som rada,že sa smejes
12.49 Na tebe mam rád tie dotahovačky tipu 10.48 Neviem podľa toho ako veľmi si hladný 10.45 NO asi pojdem k tebe hehe ale otazka je či by som grule ziedol alebo teba pohladom lebo to vždy spriemní deň.
11.15 Tak OK pohode.
11.14 Nie nechcem to
11.11 Ved pohode ale zalichotiť možem ;-) :-D .
11.10 Nerob si nároky, písala som tí to už....
11.08 Ty si chutnučka aj na ziedenie.
11.07 NO.
11.06 Dobre.
11.04 Hlad pre to že je fakt hladnííí a hlad po tužbe byť s babou alebo sfajin ženou je rozdiel.
To som tieš rozoberal s 1 babou no ženou ale odpoveť aj ohladom duchov ked neratam snou to doberanie sa ake ved uvydim ako sa to vyvinie.
Ved to počkam na to nebudem do toho zabrdať ved necham na GiGi ale jak ma slobovala že ma nezradííí no opak bola pravda a utoči tu na mňa.
A to stve tich duchov.

Re: Nicol Wolfie _ Gietemová pojde po nej asi a to bude gradovať.

(Gietemo, 1. 12. 2014 18:51)

Ale nezabudníííí ma obvinovať za to čo nemožem no ak chceš možme byť kamoši ale uvedom si to že ja ako AVATAR nezradim nekidam nemam dvovod ale to že si chod za svojou Laurou a mi to povieš do tel tak teba asi nezaujma ako som sa cítil aj napriek tomu čo vieš o Laure.
Hehe aka ironia Johanny nakoniec dosiahla to čo chcela presne ako aj Laura a ty si to neuvedomuješ.

Poučenie

(Mery, 30. 11. 2014 13:08)

Nehladaj chyby na druhých prvom rade ich hladaj na sebe a ubohý človek je taky, ktory si problemy nedokaže ani sam vyriešit ale otravuje s nimi druhých

Re: Poučenie

(Gietemo, 1. 12. 2014 17:11)

Poučenie (Mery, 30. 11. 2014 13:08)

Maja zavolaj nejde o poučenie ale o to že niekdo sa pohada s Nicol Wolfie tak automaticky bude na tu osobu ona kidať.
Vyhoavarať sa na Gietemovú to hej ale už som tu spominal to že ONA je samostatná 1 alebo to spominal niekdo iný.
To neviem ale ked niekdo seka slova tak to nevie čo ma povedať ved to vysvetlí.
Nicol Wolfie _ nech to ONA povie čo ty o tom chalanoví povedala hmmm dalo by sa robiť tak že som niekdo iný a na čo ked ja ta mám rád otazka je či ta to bude zaujmať ale ja som ta nezradil načo ma jej kamarátky urazaly aj si zo mna robila srandu.

G _ Gietemová to chcela aby sme bolí pár s Majou no ONA to zradila...

( DjPark, 14. 11. 2014 16:19)

Ja asi nemám narok byť sťasní no čo už jedna baba povedala že nechceš mňa nebudeš máť inú a to som fakt naivka ked som si myslel že to ta naj osvobka zlomí.
Ale ako vydno zas som sa popalil neverila tomu že ustojim skušku Marianna Mery Hanusková.
oni su hnusi nevšimaj si ich a dajo budeme len priatelia lebo demoni my z zamrazily srdce teraz ho mam ladove a nedokti budem a vždy nedokažem citit ale aj by si kvoli mne trapil aj z mojimy problemami ale pomahat a vždy budem stat vedla teba aj v najhoršiom a ešte aj kvoli bratrancovi nechcem aby ti moji nepriatelia ubližovali.
Maja ja viac ustojím viac ako sa zdá na 1x mojko ja ty verím.
Največieho démona mezý živich som ustal Maroša Hepnerá no Majka ty hneť zutekaš a neveríš že mi spolu to prekonamé ale čo už moja vyná to nie je.
Ja ta fakt milujem.

Re: G _ Gietemová to chcela aby sme bolí pár s Majou no ONA to zradila...

(peta, 17. 11. 2014 16:06)

Mna nezaujima čo ti ta tvoja spravila ak jej to bolo za dobre tak by si to mal chapat

emma.brown93@yahoo.com

(daniella, 7. 11. 2014 23:09)

Chcem len povedať, veľké poďakovanie Dr.OGUN za to, čo pre mňa urobil, priviezol muža som milovala a milovať celým svojím srdcom, človek, ktorý ma opustil kvôli inej žene na dobré 3 roky, s 2 deti, len som sa rozhodol skontrolovať nejaké kúzlo zosielateľa, ale všetci ma neustále klame, kým som sa stretol s Dr. Ogun, ktorý mi povedal všetko, čo bude v priebehu .until on mi povedal, že môj manžel sa vráti do 2 dní času, som tak vďačný, že dnes môj manžel je späť ku mne a sme radi, a vždy chcem byť po mojom boku, budem rád vám ľudí, aby spadajú do zlých rúk, ale kontaktovať Dr.OGUN, kto je dôveryhodný a rovný forword, môžete ho kontaktovať prostredníctvom e-mailu lovespelltemplee@gmail.com
Ak potrebujete riešenie nasledujúceho problému, spojte neho tiež.
1) Ak chcete, aby vaša ex späť.
(2) Ak budete mať vždy zlé sny.
(3) Ak chcete byť podporované vo vašej kancelárii.
(4) Ak ženy / muži spustiť po vás.
(5) Pokiaľ chcete dieťa.
(6) Ak chcete byť bohatí.
(7), ktorý chcete zviazať svojho manžela / manželku, aby sa vaše navždy.
(8) Ak budete potrebovať finančnú pomoc.
(9) Ako ste bol podvedený a chcete obnoviť ste stratili peniaze.
(10) Ak chcete zastaviť svoj rozvod.
(11), ak chcete rozviesť svojho manžela.
(12), ak chcete, aby vaše želanie má byť poskytnutá.
(13) Tehotenstvo kúzlo počať dieťa
(14) zaručia vám vyhrať nepríjemné súdne spory & rozvodu bez ohľadu na to, ako, v akej fáze
(15) Zastavte manželstvo alebo vzťah z rozpadá.
znovu e-mailová adresa je lovespelltemplee@gmail.com ho okamžite kontaktovať

G _ Gietemová alebo Paní Hilda to je jedno mi to zachladila a tak to stlmila...

( DjPark, 28. 10. 2014 9:37)

Lepšie ako ta deka z ovcej vlníííí a ako ktori chlad lebo raz som mal obdobie krcou ked som išiel po 4 Gietemová mi to zachladila kurilo sa okna zavrete a iba chlad na nohe taky zvlastní a otedi sú 2r celkom mierné na to ake byvali.

Re: G _ Gietemová alebo Paní Hilda to je jedno mi to zachladila a tak to stlmila...

(TBA, 3. 11. 2014 11:34)

OK mojko to je už tak ako ked si človek praje mať 1 babou dieta a opak bude toho no začne sa pytať kedy bude stasní a odpoveť neprichadza tak ani robota nepočká lebo ta by sa len nahromadila ako otazky.
NO ked ten človek ma odpovede na otazky nadavate mu lebo verí na duchov no keby povedal že vydel panenku Mariu tak to by ste mu verilííí lrbo to je niečo imé nie duch ako duch zamyslite sa nad tím.

Re: Re: G _ Gietemová alebo Paní Hilda to je jedno mi to zachladila a tak to stlmila...

(PBM, 3. 11. 2014 11:46)

Tak to ste zabilí to porovnanie...

prophetbaz34@yahoo.com

(Bela, 28. 10. 2014 6:14)

Moje meno je Bela Smith, od Spojených štátov. Prial by som si, aby
podeliť o svoje svedectvo širokej verejnosti o
Veľký kúzlo koliesko s názvom (Dr. John) urobil pre mňa, tento chrám
práve priviezol svoju stratenú ex
milenec mi s ich veľkou čaro práce som chodila tento muž menom
Steven boli sme spolu dlho,
čas a my sme si zamilovali naše ja, ale keď som bol schopný
aby mu chlapca po dobu 5 rokov, že ma opustil a povedal,
me, že nemôže pokračovať, už vtedy som bol teraz
hľadá spôsoby, ako ho dostať späť a tiež otehotnieť, kým kamarátom
môj mi povedal, že o tomto chráme a dal mi svoj ​​kontaktný e-mail,
potom nebudete veriť, keď som sa s nimi o svojich problémoch, ktoré
pripravené položky a zoslať kúzlo pre mňa a priviesť svoju stratenú manžela
späť, a po mesiaci som vynechal môj mesačný tok a ísť na skúšku a
výsledkom uviedol, že som tehotná, som rád, dnes som matka
sada dvojčatá chlapec a dievča, ďakujem chrám ešte raz
to, čo pre mňa urobil, keď ste tam, prechádzajúce každým
z týchto problémov sa môžete obrátiť na tento skvelý Dr pre pomoc uvedených nižšie:

Obráťte sa im ... prophetbaz34@yahoo.com

(1) Ak chcete, aby vaša ex späť
(2) Ak budete mať vždy zlé sny.
(3) Ak chcete byť podporované vo vašej kancelárii.
(4) Ak ženy / muži spustiť po vás.
(5) Pokiaľ chcete dieťa.
(6) Ak chcete byť bohatí.
(7), ktorý chcete zviazať svojho manžela / manželku, aby sa
tvoja navždy.
(8) Ak budete potrebovať finančnú pomoc.
(9) Bylinné starostlivosti
(10) Ak nebudete môcť uspokojiť svoju ženu
sex túžba je splatná alebo bola
nízka err akcie.
(11) Ak je vaša menštruácia odmietajú prísť
sa v deň, keď predpokladám, že ani cez tokov.
(12) Ak je vaša práca odmietnu zaplatiť, ľudia
vďaka vám?.
(13) vyriešiť problém s pôdou a získať ho späť.
(14) Páčilo sa vaša rodina Denny vás vaše
že jo?
(15) Nech ľudia počúvať moje slová a robím
želanie
(16) Máte nízky počet spermií?
(17) Prípad rieši
(18) Potrebujete pomôcť vyhrať v lotérii? E.T.C

Kontaktujte ich na ich e-mail na

prophetbaz34@yahoo.com

A dostať všetky vaše problémy vyriešené

Děkuju.

Gietemová ako AVATAR vysvetlujem to.

( DjPark, 2. 7. 2014 11:35)

Existuje veľa avatar, ktorí vládnu prírodným živlom je štasti prírodný živel alebo zvierata prírodý a vznikne Avatar.
Sú dvaja hlavný avatari Gietemova a YugiohyMoto ktory ovladaju všetky živli a mimo energicke polia ktore nezanikaju.
Sú aj iný najsilnejši avatari ale ty su najsilnejši iba zo svojho živlu su avatari vodny, prirodny a skakajuci..............
Avatar a momoze byt aj Hybrid ktori napol upir a napol vlkodlak a zaroven avatar a toho robi najsilnejsieho zo svojho živla.
Avatari boli pred bohom pred Ježišom .K ale nie ako Gietemova lebo boli ako poltergeist živej forme a okridlený.
Avatar to je endemit alebo akoupiri ale avatari su aj po smrti aktivny do kazu komunikovat aj z mrtvimi s prirodov a bitostami.

Re: Gietemová ako AVATAR vysvetlujem to.

(Mery, 14. 9. 2014 0:27)

Takže potom neovladam všetky živly a ani nie som hlavnym

Re: Re: Gietemová ako AVATAR vysvetlujem to.

( DjPark, 19. 10. 2014 17:22)

Gietemová je hlavní zo všetkích hlavnich AVATAROV.

Zajomná vipomoc

(DjPark, 30. 10. 2011 16:49)

Info. o duchoch

Chcete vediet viac o duchoch?Tak čítajte

Niektorý ludia si vpod slovom duchovia predstavia zlé a zákerné stvorenia BUBUBU!!

Skutočnosť je ale iná! Môže to byť napríklad Váš zosnulý príbuzný!Duchovia sa vracajú na miesta kde bývali,ktoré je im milé alebo chcú pozrieť čo robia ich príbuzný.V tom horšom prípade sa chcú niekomu POMstiť :( .
Búúú !!! Ja mám rada duchov teda je to pre mňa zaujímavé .
Často sa stáva že niekto duchov vídí alebo sa s ním príde rozlúčiť že niečo padne.
Búúú no to keby ste zažili to čo ja by bolo aj kakikaki lebo aj karatista z 3 čiernimi pasmy sa potentuje ked uvidi ducha.
Gietemovej sa preto nebojim lebo je fajin je sexy aj ako duch ake len oto nejde ide oto že mi ukazujé cestu karmy a tim ju aj seba posuvam do predu.
Zajomná vipomoc sa tomu dáááá povedať.
A to je OK len nekedi by som ju obial lebo si to ona zasluží.
Aj ked sa citim sam viem že sa nanu dáááá spolahnuť.
Moj aniel pani G :-) dik

DAKUJEM GIETEMOVá...


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30

následující »