Choď na obsah Choď na menu
 


Čierna mágia

Čierna mágia je v podstate mágia,pri ktorej sa uplatňujú zaklínania duchov s cieľom získať rôzne vonkajšie výhody bez ohľadu na mravné kvality, podrobiť si fenomény prírody silou vôle a rozhodnutia.Čiernu mágiu považujú za najnižší stupeň mágie a čierneho mága za človeka, ktorý znásilňuje prírodu s nebezpečenstvom, že keď sa pri svojich operáciách alebo vo svojom postupe dopustí chyby, reakcie sveta, ktoré si chcel podrobiť, ho zničia.Privoláva na nenávidené osoby nešťastie, choroby a smrť. Medzinárodne rozšíreným spôsobom je zhotovovanie figuriek, do ktorých sa pichalo, bodalo a dokonca strielalo, aby sa originálu spôsobili zranienia a choroby. Čierna mágia sa praktizuje asi takýmto spôsobom: ľudia idú za človekom - čarodejníkom a žiadajú ho, aby vyslovil nad nejakým človekom príslušnú zariekaciu formulu a želajú mu niečo zlé - kliatbu. Kliatbu možno uskutočniť slovami a myšlienkami.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Môj život

(666, 5. 12. 2013 17:05)

máš pravdu......tu ťa nikto nebude pokladať za čudáčku......ale za PIČU

Re: Môj život musím tu pokračovať lebo sa dajú dávať len krátke správy :D

(Mims , 19. 5. 2012 15:22)

Takže všetko to začalo keď som mala dva a pol roka . Vtedy mi umrel otec . Viem ve%lmi si ho nepamätám ani nič podobné ale občas mávam také záblesky ale nidky mu nevidím do tváre . Môj otec chodil na týždňovky no raz keď sa mal vybrať na týždňovku mala mamka hrozne zlý pocit z toho apsoň tak mi to opisovala keď sme sa o tom rozprávali . Za žiadnu cenu ho tam nechcela pustiť , no on ju neposlúchol pobalil si kufre a odišiel . Prešlo asi 5 dní a mamkine zlé pocity nemizli . Jedného dňa keď bol otec ešte stále na týždňovke ma mamka zobrala do obchodu . Dodnes mi rozpáva ako som si spomedzi všetkých krásnych topánočiek vybrala práve tie čierne lakovky ( s takou mašličkou ) Dlho mi ich kúpiť nechcela ale ja som bola na toľko presvedčená že ich chcem že som sa až rozplakala . Bol už asi 11 deň čo bol otec preč . Už mal byť doma no on sa nevracal . Keďže mamka chodila do práce , pretože si to nemohla dovoliť byť len tak na materskej , polku detsva som strávila pri susede je to taká stará milá dáma , ktorá býva vedľa našich dverí teda hneď vo vedľajšom byte . Jednu vetu z toho dňa mi opakuje do dnes . Povedala si : " Môj ocko príde domov bez rúk , bez nôh a bez hlavy ." Aj teraz ma ešte zamrazí keď o tom píšem pretože je to pre mňa ťažké pochopiť ako to mohlo povedať dva a pol ročné dieťa . Dnes mám 17 no vždy na toto myslím .

Re: Re: Môj život musím tu pokračovať lebo sa dajú dávať len krátke správy :D

(Mims , 19. 5. 2012 15:22)

Teraz zapátram trošku do reality .
Asi zhruba pred troma rokmi sa mi prisnil sen . V tom sne bola akási pre mňa neznáma pani v bielich šatách stáli sme pri kolotočoch no jediné čo mi povedala bolo že sa misím vrátiť s5 pretože ma budú ešte potrebovať . V tom momente som sa prebrala nevedela som ani rozprávať ani sa poriadne hýbať mala som teplotu 40,1 stupňov celzia . Pamätám si že ma vtedy viezli na pohotovosť a hglavne mamku ako plakal totiž to odchádzali mi srdce . No dostala som sa z toho . O pár dní som mamke vyrozprávala tento sen . Povedala som jej všetko aj to ako vyzerala . Mamka mi vtedy povedala jendu vec . Bola veľmi zhrozená retože o tom človeku som nikdy pred tým ani nepočula bola to makiná teda sestra mamkinej mami , mamina krsná . Umrela už dávno bola to sestrička v nemocnici a umrela na rakovinu . Mamka povedala že jej posledné prianie bolo vidieť ma . No nepustili ma za ňou pretože jej rakovina už bola v pokročilom štádiu a ja som vtedy bola ešte príliš malinká .

Re: Re: Re: Môj život musím tu pokračovať lebo sa dajú dávať len krátke správy :D

(Mims , 19. 5. 2012 15:23)


Môj život prevádzajú od malička veľmi záhandé veci . Napríklad stále na otcove výročie smrti sa nám doma dejú zvláštne veci . Búchajú nám taniere , Škrabanie na skrine a pod. No zaujímavé na tom je že keď spí u nás niekto cudzí je všetko v poriadku . Ja sama som mala mnoho krát s týmto skúsenosti najhorišie na tom je to že s ami to väčšinou stáva hlavne keď som sama doma .

Re: Re: Re: Re: Môj život musím tu pokračovať lebo sa dajú dávať len krátke správy :D

(Mims , 19. 5. 2012 15:23)

Asi tak pred rokom sa mi stalo niečo fakt zvláštne , bola som doma sama s bratom , no brat už spal môj brat je o do mňa starší o 5 rokov . Ja som boal v obývačke a on v detskej izbe , ležala som pri krbe na sedake zakritá len dekou no v tom sa to stalo . Oči sa mi pomálinky zatvárali až kým som nezačula to " Mima" bola to priam hrozné celé telo sa mi triaslo a ja som sa bála skoro ako nikdy pred tým nidky sa mi nestalo že by som počiúa aj ich hlas to nie no teraz ? .. Bolo to neopísatelné mala som taký strach že zvyšok noci som prespala v obývačke zakritá až po noc dekou .

Asi tak pred 6 mesiacmi sa mi stala ďalšia zvláštna vec , konkrátnejšie raz v noci som spala s mamkou v posteli , chcela som byť chvíľku s ňou a navyše boli sme doma len dve . Ako som tak večer zaspávala boli asi dve hodiny alebo pol tretej ráno , nevedela som zaspať , bolo to hrozné len som tak čakala a snažila som sa unaviť mamka už dávno spala . telka stále išla len som tak zavrela oči že sa pokúsim zaspať no to čo sa mi stalo bolo neuveritelné . V jkednom momente som na tele pocítila hroznú ťarchu nedokázala som zdvihnúť ruky ani nohu . Bolo to tak ťažké .. Jediné na čo som sa zmohla boli slzy ktoré mi stekali po tvári v duchu som sa modlila a opakovala som si otčenáš . Asi tak po pol hodinke hodinke to prestalo ,boli to ako keby muky . Potom som sa zrazu vedela pohnúť , neviem to vysvetliť ale ten pocit bol hrozný vtedy som zobudila mamku a začala som hrozne plakať .

Ahoj Mims.

(Michal, 30. 3. 2014 23:16)

To čo si písala o tom, že si sa nemohla pohnuť. Niečo podobné sa stalo aj mne. Nemohol som spať, ale bol som unavený. Pomali sa mi ztvárali oči a zrazu sa mi zahmlilo. všetko som videl modro a nemohol som sa pohnuť. jedine čo som počul bol nejaký hlas vzdychania starého človeka. Po chvílke som sa pohol a zo slzami v očiach som stal z postele. na ruke som mal červený flak. Buď to bola nočná mora, alebo mikrospánok a ten flak som si spravil sám.

Re: Re: Re: Re: Re: Môj život musím tu pokračovať lebo sa dajú dávať len krátke správy :D

(Mims , 19. 5. 2012 15:26)

V mojom živote sa deje mnoho takýchto vecí ktoré mi nikto nevie vysvetliť ale určite to má niečo v spojení so mnou .! Mnoho krát som videla či počula ľudí ktorých som nikdy nepoznala a nikto o nich ani nepočul je to zvláštne no občas mi až príliš naháňajú strach :." Ale to záleží len od tej bytosti alebo ako to mám vlastne nazvať !
Dúfam že som vás neunudila k smrti pretože som to už musela skoro všekto niekomu napísať pretože by som rada počula váš názor na moje zážitky ... Mims

Re: Re: Re: Re: Re: Môj život musím tu pokračovať lebo sa dajú dávať len krátke správy :D

(ja, 6. 3. 2013 22:34)

Viem o čom hovoríš, mne sa to prvý krát stalo, keď som porodila druhé dieťa. Boal som v nemocnici a ešte k tomu sama ba izbe. Hovorí sa tomu "dlávenie", niekto nad Tebou je , ale Ty sa nemôžeš brániť. A vieš čo je najhoršie? Zaujímala som sa o to a dozvedela som sa , že to robia nie mŕtvi, ale živí ľudia

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Môj život musím tu pokračovať lebo sa dajú dávať len krátke správy :D

(smrtikokot, 5. 12. 2013 16:59)

to ti ho len doktor pchal až po koreň do krku

Re: Môj život

(Sima, 8. 7. 2012 21:16)

ahoj prosim ja tomuto tiež verim a citim to v sebe... ale neviem ako tomu mam dať voľný priebeh prosim pomož mi lebo ma to zniči..

Dohoda - zmluva

(Dak.Majo@gmail.com, 23. 3. 2014 13:49)

Dobrý deň. Chcem sa opýtať či niekto nepozná sposob (resp. rituál) ako nadviazať kontakt s duchom (duchmi), alebo či je vlastne možné sa upísať diablovi za určitú protislužbu. Ďakujem za odpovede.

Re: Dohoda - zmluva

(transka, 24. 3. 2014 10:37)

za držkovú a pivo ti môžem urobiť fajočku

odplata

(bravlan, 3. 3. 2014 7:58)

Prosím nemôže mne pomoct.Potrebujem jednej osobe trocha zmenit život k horšiemu a tak ho zachranit od zlej partie.
kontaktujte ma .bravlan@azet.sk

Re: odplata

(transka, 24. 3. 2014 10:32)

nakaz ho AIDSom

RENE

(rene, 27. 2. 2014 22:12)

carodejky se zrodili z popela draciho tak pozadej dabla samotneho jenz umri!gdo si to precte tak do 5 dnu umre ak nenapise to dale

julka

(julka, 7. 2. 2014 12:50)

čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej dabla samotného jenž umři!kdo si to přečet tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečet tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!!! do kelu...

získanie lásky

(sammy, 31. 12. 2013 12:09)

Zdravím, môžem sa spýtať sú nejaké osvedčené zaklínadlá na získanie človeka, jeho lásky a podobne? Je to tak trošku proti vôli toho človeka, takže je to čierna mágia. Viete mi niečo osvedčené odporučiť?

Re: získanie lásky

(Low, 6. 1. 2014 16:59)

Zistil si nieco?? Hladam aj ja

Re: získanie lásky

(rapist, 8. 1. 2014 14:35)

"Zdravím, môžem sa spýtať sú nejaké osvedčené zaklínadlá na získanie človeka, jeho lásky a podobne? Je to tak trošku proti vôli toho človeka, takže je to čierna mágia. Viete mi niečo osvedčené odporučiť?"

ZNÁSILNENIE

Re: získanie lásky

(Mária, 4. 2. 2014 13:41)


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »